DISCOUNTS

Great, you have the card!

Check out all the discounts and deals you can enjoy, from travel and culture to health and more, both locally and online.

Food & Drink category icon
Food & Drink
Hotels category icon
Hotels
Sports category icon
Sports
Services category icon
Services
Health & Beauty category icon
Health & Beauty
Travelling category icon
Travelling
Shopping category icon
Shopping
Learning category icon
Learning
Going Out category icon
Going Out

Discount results

AMA eSIM 🌍 Udheto me lire me AMA eSIM!
AMA eSIM🌍 Udheto me lire me AMA eSIM!
Go Opti 10% zbritje në të gjitha shërbimet e transportit GoOpti
Go Opti10% zbritje në të gjitha shërbimet e transportit GoOpti
Tesha Vesha – Action for Mothers and Children Tesha Vesha – Action for Mothers and Children
Tesha Vesha – Action for Mothers and ChildrenTesha Vesha – Action for Mothers and Children
Laboratori Labor – Laborator biokimik dhe hematologjik 10% discount on laboratory tests
Laboratori Labor – Laborator biokimik dhe hematologjik10% discount on laboratory tests
Klinika Empatia 15% discount on the initial consultation
Klinika Empatia15% discount on the initial consultation
Qendra për Psikologji Klinike FENIX 10% discount on mental health services
Qendra për Psikologji Klinike FENIX10% discount on mental health services
Academic Education Center 10% discount on all educational programs
Academic Education Center10% discount on all educational programs
Qendra Terapeutike Heimerer 15% discount on individual sessions at the Psychology Clinic
Qendra Terapeutike Heimerer15% discount on individual sessions at the Psychology Clinic
Shkolla Dante 10% zbritje në kurset e gjuhës italiane
Shkolla Dante10% zbritje në kurset e gjuhës italiane
Barok Sound Studio 20% zbritje në shërbimet e studios muzikor
Barok Sound Studio20% zbritje në shërbimet e studios muzikor
Rivita Dentis 20% zbritje në të gjitha shërbimet stomatologjike
Rivita Dentis20% zbritje në të gjitha shërbimet stomatologjike
Kacandolli & Partners Law Firm 15% zbritje në shërbimet juridike të përzgjedhura dhe konsultimet ligjore e të biznesit
Kacandolli & Partners Law Firm15% zbritje në shërbimet juridike të përzgjedhura dhe konsultimet ligjore e të biznesit
Vertex Global 10% zbritje në të gjitha produktet dhe shërbimet
Vertex Global10% zbritje në të gjitha produktet dhe shërbimet
Gjirafa eSIM 20% Zbritje në Paketa eSIM
Gjirafa eSIM20% Zbritje në Paketa eSIM
Gjirafa Travel 10% Zbritje në Bileta Autobusi Online
Gjirafa Travel10% Zbritje në Bileta Autobusi Online
Qendra Estetike Italiane 20% zbritje në shërbimet e mirëmbajtjes së fytyrës dhe trupit
Qendra Estetike Italiane20% zbritje në shërbimet e mirëmbajtjes së fytyrës dhe trupit
Download myEYC App!
QUICK LINKS
© Copyright 2026, EuropeanYouth Card Association Disclaimer Privacy Cookie Policy Code of Conduct
CONTACT DETAILS
European Youth Card AssociationCentre DansaertRue d'Alost 7-111000 BrusselsEU Transparency Register number: 320962593161-97
FAQ & Contact form